Giorgio Armani Si: En Yeni Bayan Parfümü

Giorgio Armani Si, 2013 yazının sonununda raflardaki yerini aldı. Bu yeni parfümü görenler biraz şaşkındı. Çünkü Giorgio Armani’den beklenenin aksine insanlar daha feminen ve naif bir parfümle karşılaştı. Giorgio Armani Si, markanın diğer bayan parfümlerine nazaran hem şişe tasarımı hem de notaları ile farklı bir çizgide yer alıyordu.
giorgio-armani-si
Bir anda dikkatleri üzerine çeken yeni parfüm Giorgio Armani Si‘nin yoğun ama aynı zamanda yumuşak kokusunun ardında Christine Nagel yer alıyor. Christine Nagel, “Si”de vanilya, Frenk üzümü, mayıs gülü, silhat ve odunsu kokuları bir arada sunarak ortaya tatlı aromatik bir parfüm çıkarıyor.

Giorgio-Armani-si-parfum

Giorgio Armani Si‘nin tanıtımını  Avustralyalı aktris Cate Blanchet üstlenmiş. Reklam filminde Cate Blanchett’in ağzından “hayal etmeye, özgürlüğe,  yeni başlangıçlara, baştan çıkarmaya, huzura, aşka…” kısacası hayatın tüm yaşanmaya değer anlarına “Evet” dememiz gerektiği söylenmiş. Tabii yeni parfüm Giorgio Armani Si‘ye de. :)

Eğer siz de Giorgio Armani Si ile tanışmaya ”Evet” diyorsanız, MissPera.com’daki indirimli fiyatlar ve ücretsiz kargo avantajından yararlanmanızı tavsiye ederiz.

Giorgio Armani Si 100 ml

Giorgio Armani Si 50 ml

Keşfetmek için tıklayın!

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>